KONFERENCJE *CONFERENCES

V MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA „Myśl rehabilitacyjna Profesora Andrzeja Seyfrieda”,

Konferencja odbędzie się 20-21 maja 2016 r. w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Slider V Międzynarodowej Konferencji Naukowej

W imieniu Organizatorów mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w V Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Myśl rehabilitacyjna Profesora Andrzeja Seyfrieda”, która odbędzie się 20-21 maja 2016 r. w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa  Piłsudskiego w Warszawie.

Profesor Andrzej Seyfried był jednym z najwybitniejszych polskich specjalistów w dziedzinie rehabilitacji, współtwórcą Polskiej Szkoły Rehabilitacji, wykładowcą licznych uczelni krajowych i zagranicznych, ekspertem ds. rehabilitacji i szefem misji międzynarodowej WHO. Zorganizował również system opieki rehabilitacyjnej nad osobami niepełnosprawnymi ze środowisk wiejskich.

W uznaniu wszystkich zasług tak dla nauki, jak i dla polskiej i światowej rehabilitacji, Wydział Rehabilitacji AWF w Warszawie organizuje cykliczne konferencje poświecone myśli rehabilitacyjnej Profesora Andrzeja Seyfrieda. Tematem tegorocznej konferencji są „Metody a dowody naukowe w fizjoterapii”. Jest to ważne spotkanie naukowe dla zainteresowanych rehabilitacją kardiologiczną, neurologiczną i ortopedyczną. Organizatorzy Konferencji przewidują przeprowadzenie trzech sesji referatowych, sesji plakatowej oraz warsztatów.

Więcej informacji o konferencji i formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod adresem LINK